• flaer

300 A5 двострани флаери

2,200 ден со ддв

  Избриши
  Шифра: N/A Категории: , Тагови: , , , ,

  Дополнителни информации

  Формат

  A5 (14.8 x 21.0cm)

  Начин на печатење

  Двострано, Еднострано

  Страни

  300

  Оценки

  Производот сеуште нема оценки од потрошувачи

  Само корисници кои се најавени и направиле нарачка можат да остават оценка за производот.