• canvas

Печатење на канвас слика

2,000 ден со ддв

Направете креативeн и уникатен декор во вашиот дом или канцеларија со вашите омилени фотографии или графики испечатени на канвас платно.

Супер квалитетeн принт на канвас платно оптегнато на дрвена рамка, слики кои веднаш може да ги закачите на ѕид.

Опис

Направете креативeн и уникатен декор во вашиот дом или канцеларија со вашите омилени фотографии или графики испечатени на канвас платно.

Супер квалитетeн принт на канвас платно оптегнато на дрвена рамка, слики кои веднаш може да ги закачите на ѕид.

  • Димензија на канвас слика: 95 х 60 см.
  • Рок на испорака од 5 до 10 работни дена од добивање на припремата за принт.
  • Цената е за принт на една канвас слика, со вклучено ддв.

Оценки

Производот сеуште нема оценки од потрошувачи

Само корисници кои се најавени и направиле нарачка можат да остават оценка за производот.