• триделен ѕиден календар tridelen ziden kalendar

Троделен ѕиден календар

10,000 ден63,000 ден со ддв

Квалитетно изработен брендиран троделен ѕиден календар со лого на Вашата компанија е одличен деловен подарок.

Шифра: Не е достапно Категорија: Тагови: ,

Опис

Квалитетно изработен брендиран троделен ѕиден календар со лого на Вашата компанија е одличен деловен подарок.
Печатење на бендирана подлога со ваша фотгорафија/реклама и лого на секоја страна.

  • Формати: 32 x 73 mm (стандард);
  • Тип на хартија: 90 гр.офсетна;
  • Подлога: 300 гр. кунздрук;

*Рок на испорака од 5 до 10 работни дена од добивање на припремата за принт!

Дополнителни информации

Количина

50, 100, 200, 500

Оценки

Производот сеуште нема оценки од потрошувачи

Само корисници кои се најавени и направиле нарачка можат да остават оценка за производот.